Sezoni 2 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

638

I vendosur për hakmarrje, Alexi e detyron Elisën të ndërmarrë një zgjedhje. Moncho hyn me dhunë në shtëpinë e Chemas dhe Lorenzos. Sara mëson një të vërtetë tronditëse për veten.