Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

1245

Jamali shqetësohet dhe paguan çmimin për gërmimin e parave. Monse gjen një rrugë për të ndihmuar Cesarin, ndërsa Ruby dërgon Jasminen për një mision të pamundur.