Sezoni 2 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

1312

Lufta mes tre vëllezërve për fronin tashmë është e hapur. Sancho do që të sulmojë Galician, por për ta bërë këtë duhet të kalojë nga Leoni. Alfonoso është i pavendosur nëse duhet ta lejojë të kalojë apo jo. Ndërkohë Ruy, ka ngecur mes pasionit me Aminën dhe dhimbjes së tradhtisë nga Jimena.