Sezoni 2 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

26537

Mbreti Ekbert e gjen veten përballë një rreziku të ri kur vikingët sulmojnë një kishë në Uinçester. Ndërkohë Jarl Borg kërkon hakmarrje ndaj Ragnarit dhe mbretit Horik.