Sezoni 2 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

11836

Bob Lee dhe Isaac gjejnë vrasësin më të mirë në botë. Kujtimet e Afganistanit e identifikojnë me emrin Solotov. Nadinë krijon disa teori të reja.