Sezoni 2 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

9566


Hakani dhe Besnikët thurin një plan kundër Faysalit që përdor Leylan për shantazh, por një tradhti e papritur kthen çdo gjë përmbys.