Sezoni 2 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

17248

Pasi gjenden trupat e dy vajzave të helmuara, detektivët fillojnë të kërkojnë vrasësin. Chloe dhe Maze kalojnë një mbrëmje të bukur në shoqëri të bukur mes shoqesh, por gjërat nuk janë ashtu si duken.