Sezoni 2 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

15891

Duke u vënë në presion nga miqtë e tij, faji e mposht Polon. Nëna e Cayetanës i thotë asaj të zbulojë sekretin e saj. Ander dhe Guzmán debatojnë me partnerët e tyre dhe lidhja e këtij të fundit do marrë një kthesë të pakthyeshme.