Sezoni 2 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

19771

Barry dhe skuadra punojnë për një tjetër Firestorm për një përputhje. Kur skuadra takon Jefferson Jackson, Caitlin ka dyshimet e saj nëse Jax është përputhja e duhur për Dr. Stein.