Sezoni 2 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

542

Marcus gjen provat e udhëtimit të Mateut dhe Dianës në 1590; Gerbert dhe Knox bashkëpunojnë së bashku; Sophie është në prag të lindjes; Em fshehurazi vazhdon me magjinë e lartë pavarësisht shqetësimeve të Sarës.