Sezoni 2 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

604

Pas gjashtë muajsh, Alexi zbulon identitetin e personit të varrosur në oborrin e tij. Ndërkohë, Cesari zhduket dhe Elisa kthehet nga Europa.