Sezoni 2 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

614

Cesar dhe Jamal kanë probleme me bashkëjetesën. Jasmine ndihmon Rubyn të gjejë një shoqëruese për ballon e Shën Valentinit dhe Monse përballet me një ultimatum të dhimbshëm.