Sezoni 2 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

1254

Pas ndërhyrjes vendimtare të Ruyt në betejë, Sancho merr Galician nga vëllai i tij Garcia. Por kjo nuk sjell paqe, përkundrazi, beteja përfundimtare mes Leonit dhe Castiles po afron. Ndërkohë, Ruy detyrohet të tradhtojë Aminën.