Sezoni 2 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 2 – Episodi 4

25667

Një takim mes Ragnarit dhe mbretit Ekbert lë premisa për një bashkëpunim të mundshëm ndërjmet tyre. Jarl Borg tani sundon Kategatin dhe Rollo duhet të udhëheqë popullin në mungesë të Ragnarit.