Sezoni 2 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

15807

Vëllai i Luciferit, Urieli, vjen në tokë pasi kërkon të kthejë në ferr mamanë e tyre ndërkohë që Luciferi po merret me çështjen vrasjes së aktorit të tij të preferuar.