Sezoni 2 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

2581

Charmingu dhe dhe klubi gjenden vazhdimisht nën presionin e Ligës. Përpjekjet e Tarës për të ndihmuar Gemman nuk shpëtojnë pa u ndëshkuar.