Sezoni 2 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

600

Alexi ndihmon Lorenzon dhe Cheman pas krimit të ndodhur në shtëpinë e tyre. Sergio merr peng Elisën për hakmarrje ndaj Cesarit. Ndërsa Nicandro takohet me Mariferin.