Sezoni 2 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

707

Në një ndryshim sizmik, Magne refuzon forcën e tij, Fjor bën një kapje të fuqisë; Laurits mëson të vërtetën; Imani zgjat dorën për tek Ran.