Sezoni 2 - Episodi 5 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5 (I FUNDIT)

1315

Sancho ka vendosur të ekzekutojë vëllanë e vet Alfonson dhe fisnikët krah tij, bashkë me Ordunon. Kështu ai do shpallej mbret i Leonit dhe Ruy do shpallej Kont si shpërblim për besnikërinë e tij. Të dy mund të marrin më në fund atë që gjithmonë kanë dashur, por ka një problem: Ruy nuk është dakord.