Sezoni 2 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

26335

Lagertha dhe Ragnar bashkohen përsëri; Aslaug duhet të përballet me profecitë e saj; Athelstan përpiqet të gjejë besimin e tij; Bjorn duhet të bëjë përsëri një zgjedhje.