Sezoni 2 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

9501


Tensioni rritet midis Faysalit dhe Ruyas që bashkëpunon në fshehtësi me Mergenin kundër Hakanit. Fati i Leylas është në fije të perit.