Sezoni 2 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

16647

Fajtor dhe vetëshkatërrues, Lucifer përplaset me Chloen gjatë një hetimi, duke e çuar atë të bashkëpunojë me Danin në vend të tij. Ndërkohë, Amenadiel bën një marrëveshje me Charlotten, dhe Maze nxjerr Trixien për të luajtur rreng apo gënjeshtër.