Sezoni 2 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 2 – Episodi 6

2782

Aleanca të reja formohen, të vjetrat shemben dhe gjaku derdhet ndërsa tensionet e terreneve të drogës e fusin Ostian në rrugën e luftës.