Sezoni 2 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

474

Philipe provokon Matthewn dhe e shtyn atë t'i zbulojë tërbimin e tij të gjakut Dianas; Diana mëson për profecinë që parashikoi ardhjen e saj; Matthew i tregon Dianas se si vdiq Philipe; Diana dhe Matthew martohen.