Sezoni 2 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

4228

Tre Kalorësit e Lirisë u vranë ne Mississippi dhe Bumpy Johnsom kërkon drejtësi ndaj tyre. Chin Gigante i shmanget burgut me një plan 'të çmendur' dhe Malcom X bën një sulm të zjarrtë.