Sezoni 2 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

646

Policia vjen në zyrën e Lorenzos për ta pyetur mbi vdekjen e Monchos. Mariferi harton planin për të gjetur mamanë e saj dhe ia thotë Nicandros. Alexi mundohet të gjejë Elisën.