Sezoni 2 – Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6 (I FUNDIT)

464

Rivaliteti i djemve nxehet. Në një festë në Roterdam, Moritz dëshmon një ngjarje shokuese dhe përpiqet të paralajmërojë miqtë e tij.