Sezoni 2 - Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6 (I FUNDIT)

656

Kohë të dëshpëruara hapin zjarr Magne dhe ekuipazhin e tij ndërsa shkojnë në një mision të rrezikshëm; Jutulët përballen me një armik të paparashikuar, ndërsa një forcë antike zgjohet.