Sezoni 2 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 2 – Episodi 6

26038

Mbreti Horik kthehet në Kategat me një propozim të çuditshëm për Ragnarin. Lagertha nuk pritet mirë nga bashkëshorti pas kthimit të saj pa Bjornin. Athelstan ka fituar tashmë besimin e mbretit Ekbert.