Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

11107

Bob Lee dhe Isaac duhet të bashkëpunojnë që të arratisen nga një burg meksikan para se Solotov t'i gjejë. Teksa Nadine gërmon më thellë për Atlasin, mashtrimi që zbulon e drejton tek njësia e e Bob Lee. Julie has në probleme me ligjin.