Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

9365


Ruya e përdor Leventin si gur shahu në planin e saj. Zeynepi dhe Azra mësojnë se objekete magjike po humbasin fuqinë e tyre.