Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

15414

Pasi personi i burgosur për vrasjen e babait të Chloe-s vritet, dalin në skenë prova që sugjerojnë si ai nuk ishte fajtor. Maze kërkon për një punë. Lucifer kërkon të mësojë si të jetë normal duke para Dan-in.