Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

16766

Pasi personi i burgosur për vrasjen e babait të Chloe-s vritet, dalin në skenë prova që sugjerojnë si ai nuk ishte fajtor. Maze kërkon për një punë. Lucifer kërkon të mësojë si të jetë normal duke para Dan-in.