Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 2 – Episodi 7

2909

Pas dhunës së shkaktuar, Cinaglia këmbëngul më planin e tij të pamëshirshëm. Aureliano dhe Spadino bëjnë një marrëveshje dhe Lele përballet me zemërimin e Samurai-t.