Sezoni 2 - Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

15733

Në një mbrëmje bamirësie, zbulohen shumë të fshehta. Lu zbulon sekretin e Cayetanas, ndërsa Guzman fillon të ketë dyshime mbi vrasësin e Marinës.