Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

19259

Beri merr përsipër të shpëtojë Keitlin kur u rrëmbye nga Grod. Kisko planifikon një takim me banakieren e re të Xhiters. Peti mendon se Beri po i fsheh diçka.