Sezoni 2 - Episodi 7 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7 (I FUNDIT)

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7 (I FUNDIT)

1033

Ndërsa të gjitha rrugët bashkohen në Cittàgazze, Lee është i vendosur të përmbushë kërkimin e tij, pavarësisht nga kostoja. Zonja Coulter merr përgjigjen e pyetjes së saj, ndërsa Willi do të marrë mantelin e babait të tij.