Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

646

Kthehemi pas në kohë për të mësuar lidhjen mes Sarës dhe Mariferit. Vëllai i Monchos hakmerret. Nicandro i jep Alexit provën e vërtetë mbi jetën e dyfishtë të Sarës.