Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 2 – Episodi 7

26231

Ragnar dhe mbreti Horik nuk po merren vesh më si parë. Mbreti Ejla mbërrin në Ueseks për një aleancë të mundshme me mbretin Ekbert. Jarl Borg pret ekzekutimin e tij.