Sezoni 2 – Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8 (I FUNDIT)


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8 (I FUNDIT)

10044


Profeti i tregon Zeynepit dhe Hakanit çfarë të bëjnë për të fuqizuar përsëri objektet magjike. Gjakderdhje ka në të dyja palët në betejën përfundimtare.