Sezoni 2 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8

15711

Kur thika e Engjëllit të Vdekjes përfundon në duar të gabuara, Lucifer dhe skuadra e detektives nisen në kërkim të vrasësit që po shkakton masakra në qytet.