Sezoni 2 - Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8

6167

Ftohen marrëdhëniet tek çifti Snells. Marty përpiqet të lirojë Rachelin nga gjithë hetimi. Jonah ndihmon mamanë për të detyruar Wilkesin të ofrojë mbështetjen e tij. Charlotte merr një vendim të rëndësishëm.