Sezoni 2 - Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 2 – Episodi 8

1296

Oswald paguan lirimin me garanci për grupin. Ndarja midis Clayt dhe Jaxit është më e madhe se kurrë më parë. Puna e studios së Luannës ka sukses por telashet nuk kanë të mbaruar.