Sezoni 2 – Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8

19362

Kur Vendëll Sevixh sulmon Kendra Sondërs, Beri e dërgon Kendrën në qytetin Star dhe kërkon mbrojtje nga Oliveri. Herrisoni i kërkon Xhejit të provojë një serum të ri për ta bërë Berin të vrapojë më shpejt.