Sezoni 2 – Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 2 – Episodi 8 (I FUNDIT)

3174

Me afrimin e zgjedhjeve Samurai humbet fuqinë e tij. Aureliano kërkon ndihmën e Nadias, Spadino përballet me një shantazh dhe Lele merr një vendim fatal.