Sezoni 2 - Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 9

2587

Kur biznesi i filmave për të rritur sjell fitimet më të mëdha në klub, Clay gjen mundësinë për të ringjallur trafikun e armëve. Me përplasjen e bizneseve, armiqësia midis Clayt dhe Jaxit thellohet akoma më shumë.