Sezoni 3 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

20182

Reverse-Flash thumbon Kid Flash, dhe e paralajmëron për pasojat nëse Barry vazhdon të harrojë jetën e tij të vjetër; kur vjen katastrofa, Barry duhet të vendosë nëse duhet të jetojë si Barry Allen apo të kthehet në universin e tij si The Flash.