Sezoni 3 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

16599

Pasi zgjohet në shkretëtirë me krahët e tij, Lucifer dhe Chloe përpiqen të zbulojnë çfarë i ka ndodhur atij. Togeri i ri Marcus Pierce nuk pëlqehet për shkak të sjelljes së tij. Lucifer përfshihet në një situatë të vështirë.