Sezoni 3 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 3 – Episodi 1

27104

Flota e Ragnarit dhe Lagerthas nisen për në Uesekse por këtë herë për të marrë tokat që mbreti Ekbert premtoi. Mbreti Ekbert vjen me një propozim tjetër për Ragnarin dhe aleatët e tij.