Sezoni 3 – Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 10

20069

Me Sinnermanin nën arrest, Lucifer është i vendosur të rikthejë fytyrën e djallit, por ndërgjegjja e tij vihet në dyshim kur jeta e dikujt tjetër është në rrezik.